Automobilio detalių klijavimas

   Apklijuosime visas automobilio ar motociklo detales, kurias tik norite. Galime pasiūlyti platų plėvelių pasirinkimą. Pakeiskite savo automobilio saloną, suteikite jam išskirtinumo. Plėvelias galite rinktis iš pateiktų variantų:

  • Ekonominės klasės plėvelės – tai pigiausias, bet ne prasčiausias variantas. Ši plėvelė yra storesnė, tinkama liegiems paviršiams apklijuoti. Ji yra nepaslanki, todėl apklijuoti lenktas ar gaubtas detales yra sudėtinga, bet įmanoma. Spalvų turime pačių įvairiausių, tikrai rasite sau tinkamą atspalvį.

  • Automobilinė plėvalė – Tai aukščiausios klasės, žinomiausių firmų (tokių kaip Hexis, 3M, KPMF, Oracal, Avery ir daugelis kitų) plėvelė, kuri tikama nelygiems paviršiams apklijuoti, tampyti ir kitaip padengti pačias sudėtingiausias detales. Jos didesnis tarnavimo laikas ir atsparumas išoriniams veiksniams. Spalvų turime pačių įvairiausių, tikrai rasite sau tinkamą atspalvį.

  • Carbon plėvelė – tai viena populiariausių automobilių klijavimo plėvelė. Ji yra aukštos kokybės, stora, tinkanti bet kokioms detalėms apklijuoti. Ji yra atspari išoriniams veiksniams, pasliapia nelygumus. Galima spalvų ir raštų įvairovė.

AUtomobilio detles pilnai apklijuotos plevele  

   Visos naudojamos plėvelės atsparios saulės šviesai (spalva neblunka veikiama saulės šviesos), ilgas tarnavimo laikas (aukštos kokybės klijais padengta lipnioji dalis), galima visada nulupti nepažeidžiant ankstesnės detalės išvaizdos (lakas ar dažai).

Kainą sužinosite, pateikią mums užklausimą su norimų apklijuoti detalių aprašymu ar nuotraukomis ir plėvelių rūšimi.

Paklausimas