Žiebtuvėlių gamyba

   Reklaminis žiebtuvėlis su Jūsų firmos logotipu ar rekvizitais – tai puiki dovana verslo partneriui, klientui ar artimam žmogui. Naudodamasis Jūsų dovana, nuolat Jus prisimins ir nemokamai reklamuos. Tai tikrai išskirtinė dovana, tinkanti bet kokiai progai. Išsirinkite norimą žiebtuvėlio modelį, vaizdą, spalvą ir mes viskuo pasirūpinsime.

   Galimi du dekoravimo principai:

  • Tampografija – populiariausia dekoravimo technologija, paremta dažų perkėlimu nuo klišės ant gaminio paviršiaus. Tinka naudoti esant nelygiems gaminio paviršiams ar smulkioms detalėms. Šis metodas taikomas, norint ant žiebtuvėlio uždėti vienos ar daugiau spalvų vaizdą.

  • Graviravimas – tai norimo vaizdo formavimas ant medžiagos paviršiaus veikiant jį lazerio spinduliu. Kompiuterizuotos programos užtikrina graviruojamo vaizdo tikslumą. Šis metodas pagrinde taikomas metaliniams žiebtuvėliams lygiu paviršiumi.

ziebtuveliai  

   Kaina priklauso nuo žiebtuvėlio modelio, vaizdo dėjimo metodo (tampografija ar graviravimas), spalvų skaičiaus ir užsakomų žiebtuvėlių skaičiaus (didesniam kiekiui taikome didesnes nuolaidas).

   Norėdami sužinoti tikslią kainą Jūsų konkrečiam atvejui  – parašykite mums užklausimą ir mes kuo skubiau atsakysime.

Paklausimas